David Bowie vdes 2 ditë pas ditëlindjes së 69e

paraqitur në simbolizmit by në 11 Janar 2016 18 Comments

Dy ditë pas ditëlindjes së tij, mesazhi duket se përkrahësi legjendar Aleister Crowley David Bowie vdiq në moshën 69 pak pas lançimit të albumit të tij të ri 'Blackstar'. Vdekja e Bowie është ndoshta një goditje nga shoqëria. Ai ishte një muzikant shumë i respektuar dhe i mirënjohur, nëse jo i madh. Kjo është të paktën mendimi i vendosur. Vdekja e tij do të jetë ekspozitë në muzeun Groninger pa dyshim asnjë dëm.

David. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Etiketa: , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër