Këngë shqiponjave Hotel California Satanic iniciativë ritual

paraqitur në simbolizmit by në 21 Shtator 2015 10 Comments

Gjithkush që luan kitarën ka luajtur këngën të paktën 1x në jetën e tij, por ndoshta shumë më shpesh. Natyrisht është gjithashtu një linjë shumë e bukur kitarë dhe solo në këngë janë unike për kohën e tij. Teksti ka qenë gjithmonë pak i paqartë, por shpesh ndodh me muzikën e grupeve të mirënjohura. Ndoshta kjo është vetëm një zgjedhje artistike, ashtu si një artist mund të pikturojë surrealisht dhe t'i lërë imagjinatën shikuesit, kështu që një grup mund të jetë një surrealist. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Etiketa: , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër