Simbolet në ajër nga kohërat e lashta shpjegojnë piramidën, 'syrin që shikon të gjithë' dhe më shumë

paraqitur në simbolizmit by në 7 Prill 2015 1 Comment

A e dini se arkeologët ngrënë mammoths kemi gjetur nga të cilat disa ende kishin ushqim në gojë? Unë dua të flas me ju për këtë, sepse ajo tregon një ngrirje të papritur, kështu që eshtrat janë ruajtur jashtëzakonisht mirë. Mamutët jetonin në zonat veriore, ku me sa duket nuk kishte kapa të mëdha akulli, siç i njohim sot. Kishte edhe lloje të tjera të kullotjes dhe bimësia ishte e shumtë. Teoritë e shkencëtarit Dr. Immanuel Velikovsky janë shumë. . .

Lexo më shumë?

Kjo është e mundur, por disa artikuj në këtë faqe janë të arritshme vetëm për anëtarët me anëtarësi të artë. Kjo mbështet punën time dhe ju jep vetëm pak më shumë njohuri se kur lexoni vetëm titullin ose futjen e artikullit.

Shpesh mendimi i parë është pas leximit të titullit "Oh, e di këtë", por atëherë mund të humbasësh esencën. Për të vazhduar me këto aktivitete me shkrim nuk është e dobishme vetëm të bëhesh anëtar, por edhe t'i japësh vetes më shumë thellësi.

Duke u bashkuar, ju pranoni që anëtarësimi juaj është një donacion. Pagesa juaj mujore është pra një donacion për të mbështetur këtë faqe interneti dhe artikujt e botuar.

ANËTAR I FJALË

Tags: , ,

Rreth Autorit ()

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër