Homomanifest dhe nënshkrimi i kreut të SGP Van der Staaij nën deklaratën e Nashville: propaganda e maskuar e ylberit

paraqitur në ANALIZA E LAJME by në 8 Janar 2019 7 Comments

burim: rtlnieuws.nl

Duke lënë mënjanë nëse lideri SGP Kees van der Staaij vetë nuk është në fakt fshehurazi dashuri burrat, natyrisht, është e tërë trazirave rreth Deklaratës Nashville ylber propagandë të fshehtë. Kështu e bëni këtë: krijoni një problem vetë, jepni shumë vëmendje në media duke admiruar një trazirë të vetëshpallur, nëpërmjet aktorëve të klubit teatror të Hagës, dhe më pas ju nxisni indinjatën dhe më pas vendosni rregulla të reja.

Përsëri e shohim maksimumin Problemi, Reagimi, Zgjidhja në veprim. Shkatërrimi i një grupi për t'i dhënë atyre statusin e paprekshmërisë është ideja themelore. Natyrisht, homofili prej shumë kohësh është pranuar brenda kishave. Kishat janë bërë të mëdha me të. Ne të gjithë e dimë se sa djem në institucionet e mëdha kishtare janë keqtrajtuar nga priftërinjtë homofilë, të cilët janë gjithashtu pedos. Tani ne jemi duke folur sigurisht për një lëvizje fetare sesa Kishën Katolike, por shikoni por në mënyrë të barabartë në faqet e të ardhurave skuqem e Van der Staaij dhe të njohin potencialin për të njëjtën dashuri si ajo e një prifti (dhe djemtë lover) Antoine Bodar. Këto janë vëzhgime natyrisht që nuk janë më të lejuara në ditët e sotme, por për momentin nuk më intereson.

Nëse e lexoni deklaratën e Nashvilit, fjala transgjinore ndodh disa herë (shih këtu). Nuk është më një fakt që njerëzit nuk mund të jenë vetë. Nuk është gjithashtu se ne nuk jemi të barabartë. Gjithashtu nuk është se nuk lejohet sipas Biblës. Bëhet fjalë për rolin e viktimës dhe propagandën për transgenderizëm. Ky është një konkluzion që natyrisht nuk mund të bëhet e vështirë, sepse nuk vijnë me "dokumente të zbuluara të CIA-s" përmes Wikileaks, por ne gjithashtu gradualisht e dimë se kjo nuk është asgjë më shumë se opozitë e kontrolluar. Ju duhet të mësoni të përdorni kuptimin tuaj të përbashkët, ose më mirë intuitë. Kjo është propagandë e fortë.

Në mbarë botën shohim shtytjen në pranimin e transgjinancave, duke përfshirë 'lajmin e gazetës' të George Orwell. Kjo do të thotë që ju duhet të përdorni të kundërtën e kuptimit. Liria është kufizimi i lirisë, misioni i paqes është lufta; janë vetëm disa shembuj të 'lajmit të gazetave' sipas parimeve të librit 1984 të George Orwell. Në atë perspektivë pranimi është një fjalë e ëmbël për propagandë.

Transgjinca është qartazi e lartë në agjendën e grupit që drejton botën drejt një qeverie botërore luciferiane (dhe fesë botërore). Është një axhendë që filloi dekada më parë dhe tani po bëhet gjithnjë e më e dukshme. Transgjincia duhet të bëhet normale e re. Gjinia Neutral apo dykuptimësi (se si për të thirrur atë) e zakonshme e re në mesin e brezit të ardhshëm do të jetë dhe për këtë arsye tani kërkohet vëmendje të madhe për çështjen me shumë variacione të marketingut. Kjo trazirë e krijuar me vetëdije rreth deklaratës së Nashvilit është vetëm një pjesë e vogël e kësaj.

Simbol për Lucifer është buxheti i dyfishtë hermafrodit Baphomet. Aktualisht sinjal madhe e fillimit për propagandën transgjinor është dhënë nga fitim të caktuar të festivalin e këngës në Eurovizion në 2014 nga Wurst (çfarë është në emër?). Ai gjithashtu kishte të gjitha karakteristikat e dhive hermafrodite. Nga ai moment transformuar (përfunduar me sukses periudhë) gay propagande LHBTI propagandën dhe ishte i kuq Gay Pride Rainbow Pride papritur.

Rainbows bëjnë kështu gradualisht horizontin e ndotjes në të gjithë Amsterdamin. Ju do të jeni të sëmurë vdekjeprurës se sa ylli është shtyrë përmes fytit kudo. Duket sikur paratë po ruhen për të shpëtuar ylberin në retinë. Dhe ylberi është sigurisht simboli i Arkës së Noesë, pas shkatërrimit të krijimit dhe rifillimit nëpërmjet ADN-së të ruajtur në atë arkë. Këtë herë, megjithatë, ADN-ja do të modifikohet dhe fëmijët e së ardhmes do të tregojnë më pak tipare mashkullore dhe femërore. Kështu gjenerata e ardhshme bëhet gjithnjë e më shumë luciferiane dhe hermafrodite. Propaganda gjinore neutrale nuk do të jetë më e pandalshme.

Zemërimi i provokuar kundër udhëheqësit të SGP Van der Staaij nuk ka asnjë përdorim. Gjithçka po vepron për të tërhequr vëmendjen në këtë temë. Van der Staaij nuk është asgjë më shumë se një aktor, ashtu si pjesa tjetër në arenën politike. Ata janë atje për të ushqyer makinën e propagandës së mediave me aktrim. Kështu që ju mund të zemëroheni me mungesën e "pranimit" të homoseksualëve apo transgjinorëve, por pikërisht kjo është efekti që doni të arrini. Ne duhet të shohim çdo formë të rezistencës ndaj kësaj inovacioni drejt personave neutralë të gjinive. Të gjithë legjislacioni për të modifikuar fëmijët e së ardhmes drejt hermafrodit do të vendoset në afat të shkurtër.

Do të jetë një e ardhme e mrekullueshme e ylberit, me bordet e bukura të ecjes pa gjinjtë ose pimps që blejnë rrobat e tyre në Hema. Asgjë e keqe me këtë? Një çështje e shijes. A ju pëlqen akoma Hama sallam?

Lista e lidhjeve burimore: beout.be

Tags: , , , , , , , , , , ,

Rreth Autorit ()

Komente (7)

ndjekëse URL | Komente Feed RSS

 1. Guppy ka shkruajtur:

  Së pari të gjithë duhej të dilnin nga dollap dhe tani kanë gjuajtur të gjithë në dollap. Gjithkush është i zemëruar dhe për çdo grup ata bëjnë një histori të mirë, kështu që gjithnjë ka një grup që mendon, po ne duhet të dalim me këtë. Dashuria shkon mbi të gjitha, oh po, pedo me të vërtetë ndjen dashuri. A do të thotë kjo hap tjetër në shkallët e ylberit?

  E drejta është e shtrembër dhe e shtrembër është e drejtë, kufijtë janë zhdukur.

  Kemi nevojë vetëm për një përmbytje dhe pastaj historia është e plotë përsëri, apo a do të ketë njeriu ndonjë formë zhvillimi?

  Mirë për të lexuar se njerëzit në këtë faqe janë të dobët të njëjtën këngë çdo kohë, është koha për një tjetër tingull.

  Vetëm akordim në një tjetër frekuencë sepse bota e vjetër tashmë është e çmendur.

  Gëzohemi ta lëmë atë arkë të ylberit me të gjitha kafshët neutrale gjinore dhe me njerëzit neutralë gjinorë në bord. Vdekja në fund dhe dëgjimi askush nuk bën.

 2. Zonnetje ka shkruajtur:

  Është me të vërtetë vazhdimi i inxhinierisë sociale nga të dyshuarit e zakonshëm duke përdorur tezën dhe antitezën. Sa njerëz të këqij janë ata dhe skllevërit marrin pjesë. Pashë se ata ende po demonstrojnë në Francë. Çfarë është censuruar çdo gjë në Holandë. Por Van der Spaaij ka ekspozime ekstreme në msm. Gjithçka në Holandë është e vendosur, veçanërisht nëse promovohet. Sa e qartë duhet të jetë skllevër. Mësoni nga Franca.

 3. Wilfred Bakker ka shkruajtur:

  Për fat të mirë ka njerëz që rezistojnë, dhe oh po, unë jam në dashuri!

  https://youtu.be/u9Zc3NChbzw

  • Wilfred Bakker ka shkruajtur:

   Do të kontrollohen përsëri, e kuptoj, po.
   dashuri

   • Kamera 2 ka shkruajtur:

    shumë e keqe e kupton se, kjo është vetëm e bukur, nuk është e kontrolluar.
    Por nëse fëmijët tuaj duan të ndërtohen nga zeroja në moshën 10, dhe kjo
    madje nuk kontrollohet, por nëse sundimi i sotëm ose prevalenca e pastaj bëhet një përjashtim.

    Unë dua të jem pjesë e tij, kështu që unë të marrë një tatoo
    Unë gjithashtu dua të jem pjesë e tij kështu që unë dëgjoj DWDD
    Unë gjithashtu dua të jem pjesë e tij kështu që unë shikoj dhe dëgjoj lajmin
    Unë gjithashtu dëshiroja të bëhem pjesë e saj, kështu që unë pashë Fabeltjeskrant
    Unë duhet të bëhem pjesë e tij kështu që kam nevojë për një smartphone
    E ardhmja dhe mënyra për të mbizotëruar, nuk ka të bëjë fare me Gayos
    (ylberi qëndron për diçka krejt tjetër)
    Unë gjithashtu dua të bëhem pjesë e saj kështu që unë e lë atë në mes nëse unë jam një djalë apo një vajzë

    faleminderit Hals uh maa

    https://www.telegraaf.nl/nieuws/3005240/honderden-bij-homoviering-tegen-omstreden-pamflet

 4. mendjehollësi ka shkruajtur:

  Wilfred. Kjo është e vështirë. Tani duhet të mendojmë. Në dashuri me Henrik Palmgren ose gruan e tij Lana Lokteff? Unë mund të shpresoj këtë të fundit.
  Unë mendoj se ajo është me të vërtetë një grua shumë e bukur, dhe si qershi në tortë krem ​​ajo gjithashtu irresistibly i papërmbajtshëm!
  Dëgjova 2013 dhe pashë të gjitha transmetimet e kuqe të akullta. Kam mësuar shumë prej saj.
  Për fat të keq, ata ranë nga buzë rruge kur ajo Kevin Barrett-së "Ekspozimin gënjeshtra dhe të vërteta kompromentuese" 911 janë promovuar në mënyrë aktive dezinformata, ndërsa ata ishin tashmë të njohur me punën e Dr. Judy drurit.
  Dhe meqenëse Henrik dhe Lana nuk janë budallenj, (Lana është sy, por jo budalla), ne mund të nxjerrim vetëm përfundimin 1. (Kjo e kuqe akull vërtetë shumë në lidhje me subjektet e tjera i dha një fazë është e qartë, pra -Dhe për shkak të egra të mëdha bezoekersaantal- Dr Wood atje vijnë në transmetim.)
  Google vetë: "Red Ice Radio bashkohet me 911 Brigada e Promovimit të Dezinformatave".
  Shumë lidhje interesante në artikullin përkatës, si ky.
  https://nomoregames.net/2007/09/04/nice-guy-kevin-barrett-spins-911-planes-a-peer-review/

 5. Kamera 2 ka shkruajtur:

  Puthje!

  Duhet të jetë në gjendje !!! asgjë nuk është rastësi në Media (= Fuqia)

  Norma e re ishte e parregullt !!!

  https://www.telegraaf.nl/entertainment/3152443/jongen-gedwongen-met-joling-te-tongen

Lini një Përgjigju

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër