Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Jack Abramoff dhe lidhja e tij me Robert Rubinstein dhe 'De Roestige Spijker'

Jack Abramoff dhe lidhja e tij me Robert Rubinstein dhe 'De Roestige Spijker'

Më parë kam diskutuar disa njerëz të shquar pas fondacionit 'De Roestige Spijker'. Nga geroeptoeter e Micha Kat në mediat alternative i gjithë Hollanda dështoi të shqetësohej për kampin e familjes Poot, i cili donte të merrej me ish-sekretarin e përgjithshëm Joris Demmink përmes këtij fondacioni 'de Roestige Spijker'. Me sa duket unë jam i pari që pyes pyetje kritike rreth këtij fondacioni. vetëm Pa pagesë Holandë gjithashtu i kushtoi vëmendje asaj. Personi i parë që më njoftonte ishte Ben Ottens, njeriu me më shumë se CV e shquar. Pastaj ra Robert Rubinstein në. Ky njeri përdoret vetëm aty ku ka flukse të mëdha parash.

Robert Rubinstein duket të jetë shumë afër përsëri me një pamje të tretë të shquar, të quajtur Jack Abramoff. Ky njeri ka ndërtuar një CV të mirë në fushën e korrupsionit dhe mashtrimit. Vrij Nederland gjithashtu kaloi këtu vëmendje të gjerë, por kjo ndoshta nuk është vërejtur kurrë nga shumë. Jack Abramoff ka një histori mjaft të gjatë siç tregohet në të lartpërmendurat artikull nga Vrij Nederland. Njeriu ka qenë edhe pas hekurave. Dhe ai njeri po ndërhyn tani me themelin që Demmink thotë se dëshiron të shpëtojë? Le të shohim nëse ai ka luajtur këtë lojë më parë.

Në faqen e internetit Veteranëve Sot emri i Jack Abramoff shfaqet dukshëm në një rrjet rrëmbimi që përdorte pedofilinë. Faqja e internetit raporton: Lobisti i dënuar Jack Abramoff u siguroi kongresmenë dhe senatorë meshkuj dhe femra në SHBA me prostituta heteroseksuale, homoseksuale, lezbike, biseksualë dhe fëmijë. Për shembull, shumë kongresmenë, njerëzit e medias dhe zyrtarët u kompromituan dhe u kërcënuan. Ai përdori tre hotele në Uashington. A nuk mendoni fort për situatën holandeze? Dhe pikërisht ky njeri që vjen në këtë fondacion 'de Roestige Spijker'? A nuk mendoni se kjo është jashtëzakonisht e dyshimtë?

Hoteli Hilton Washington u përdor në mënyrë specifike për seks me fëmijët, sepse kishte një "seksion super të sigurt për VIP". Ky departament, siç dihej në përgjithësi, nuk kishte mbikëqyrje kamera. Ky departament gjithashtu kishte një hyrje për automjetet 6-10. Vendi ideal për të kontrabanduar fëmijët e droguar të cilët u fluturuan nga shtetet e tjera. Kur punonjësit e Hilton filluan të dyshonin për sjelljen e Abramoff, aktivitetet e tij u zhvendosën në hotelin e Washington Ritz-Carlton.

Vëmendja e medias amerikane - dhe hetimi gjyqësor - u përqendrua kryesisht në mashtrimin e Abramofit të klientëve të tij më fitimprurës: fiseve indiane me interesa në kazino. Klientët rusë morën më pak vëmendje. Këta klientë i shërbyen Abramofit nga një kompani holandeze Për Shërbimet e Menaxhimit të Projektit Huisen Betryt BV, e cila - nën një emër tjetër - u krijua në 1985, dhe më pas kishte adresa në Rhoon, Poortugaal dhe Baarn. Prandaj Abramoff nuk është i huaj për territorin holandez.

Fondacioni 'De Roestige Spijker' prandaj ka fituar një master mashtrues dhe zhvatës. Së paku, në letër ai nuk është në themele, por duket se ka lidhje me njeriun që njeh më mirë se kushdo libra të zeza krijon. A po pyesni gjithashtu se cilat prej cilësive të tij Abramoff i kushton këtij themeli të familjes Poot të kompanisë Chipshol?

Lista e lidhjeve burimore: Pa pagesë Holandë, Pa pagesë Holandë, Veteranëve Sot

Të gjitha aksionet 40
468 ad

23 Comments

 1. [Çmimi i lirë i Holandës] Politikanët, duke përfshirë Presidentin Bush, nuk dinin sa shpejt duhej të heqin qafe donacionet e Abramofit në fushatat e tyre zgjedhore. Si rezultat i skandalit, kongresisti republikan Tom DeLay u tërhoq zyrtarisht këtë javë si një lider partie në Dhomën e Përfaqësuesve. Megjithëse DeLay nuk (ende) është akuzuar për korrupsion, emri i tij shpesh u shfaq në skandalin e lobi. Nuk është çudi, sepse DeLay ishte njeriu prapa skenave të projektit K Street dhe një mik i mirë i Jack Abramoff.

  Pastaj ju bëni një kërkim në google mbi emrin Tom DeLay dhe atë që ne gjejmë atje botuar në faqen e grupit mafias Poot:

  https://www.demminkdoofpot.nl/pagina/homepage/voormalig-republikeins-congresli.html
  Ish-kongresmeni republikan Tom DeLay bashkohet me vendimin 'Demmink'.

 2. KONFERENCA TBLI USA 2013

  Robert Rubinstein (Shefi Ekzekutiv i Holandës) dhe Jack Abramoff (Kryeshefi Ekzekutiv) janë të pranishëm: klik hier

 3. Së bashku në foto ... klik hier

 4. Stew Webb ka qenë duke u përpjekur për moshat për të luftuar rendin Satanik të Botës së Re. Në vitet e hershme të 90 ai u martua me vajzën e Leonard Millman, një figurë shumë e pasur nga Denver Colorado. Megjithatë, kjo vajzë duket se dëshiron një fëmijë nga Stew. Sapo ka një fëmijë, problemet fillojnë për Stew. Millman është anëtar i këshillit satanik të 13 (në mbarë botën). Webb dëshiron vetëm që ta ketë vajzën e tij Amanda dhe gruan, por Millman i dërgon djemtë e Bushit tek ai. Webb ka një kompani ndërtimi, por gradualisht po punon jashtë biznesit:

  https://web.archive.org/web/20040824085739/http://www.stewwebb.com/Stew-FBI-Florida1.JPG

  Stew gradualisht vjen në kontakt me të gjitha llojet e informuesit të tilla si Al Martin, Rodney Stich, dhe të tjerët që marrin deklaratat e dëshmitarëve që nga koha kur Bill Clinton dhe Hillary Rodham të drogës dërgesat Rose Law Firm nga Mena Arkansaw. Në 1995, Stew paraqiti një ankesë kundër babait të tij të pastër Leonard Millman. Në 2004 Stew do të punojë me Tom Heneghan, dhe të përpiqen për të marrë një vend në shtëpi për shtetin e Misurit.

  https://web.archive.org/web/20040619165848/http://www.stewwebb.com/HeneghanWebb2004%20Platform%20Long%20Version.html

  Në veçanti, Stew Webb u ul në lëkurë nga të ashtuquajturit FBI Divizioni 5 e Denver, Kolorado, nën drejtimin e Ted Gunderson, që e bën përdorimin e karaktereve të diskutueshme (çmendur) në mënyrë që të çaktivizoni tyre me metodat e antiterrorizmit dhe madje eliminuar. Që nga fillimi i afatit 2de e Xhorxh W. Bush (Bush-43) Heneghan dhe Webb raportuar mbi rolin e dyshimtë e Jack Abramoff dhe me pluhur Foggo në shumë raste scam. Që më në fund fjala lartë vjen në shkurt 2014 mbi Veteranëve sot, Jack Abramoff fakt i dënuar seksual të fëmijëve unazë porn, por në shtypin kryesor nuk është raportuar në këtë mënyrë të shquar. Shifra tjetër Dusty Foggo, një mashtrues i dyshimtë, duke punuar jashtë parkuar për një kohë të shkurtër nga Porter Goss në vendin e tretë më të lartë në kuadër të CIA-s, në këtë mënyrë duket se ka qenë një profil të lartë seksi fëmijë shantazh mashtruesi. Emërimi i tij në CIA ishte e fundit Yale Skull and Bones, Porter Goss në CIA (shtator 24, 2004 - Prill 21, 2005) e bëri para se ai u shkarkua.

 5. Ju në fakt mund të pritur për Micha Kat, në momentin që ai është duke shkuar për të mbushur xhepat e tij me miqtë hebrenj. A ju merrni Judeut Rubinstein kalon përmes Nail ndryshkur, pastaj pasoi Judeut tjetër Jack Abramoff, një hebre ortodoks, Nota Bene një figurë kriminel i cili mbushur xhepat e tij në SHBA në sektorin e pedofilisë. Dhe tani Kat do të bashkëpunojë me këtë si një kundërshtar i zjarrtë i pedofilëve? Pas të gjitha, ajo jep një të ardhura të këndshme. A dëgjojmë ndonjë gjë nga kërkesa e Micha?

 6. A mund ta raportojmë edhe këtë. Unë mendoj se oldies në departamentin e mbyllur, ku unë bëj punë vullnetare janë grabitur tashmë në kockë ??

  • @Elvetwelve,
   shkoni në polici dhe ju do ta shihni atë automatikisht.
   ju mund të paktën të bëni një raport.
   Pastaj ju keni bërë diçka në çdo rast.
   Unë gjithashtu u done.I anonime tip zogezegd.Het ajrit në të mirë, dhe është interesante të këtyre krerëve të këtyre agjentëve të zien.En ata nuk mund të them wir habe nicht gewust.Ik doni zyrtarëve (kontrolluesit) fitoni ndërgjegje dhe vendosni punën.

 7. http://www.disclose.tv/action/viewvideo/171012/DEMMINK_PEDO_GATE__ALL_SIDES_CONTROLLED_OPPOSITION/#.Uz3OsqRC0hc.twitter

  Ndoshta tashmë postuar?
  Rrjedh shumë ngadalë (po si mund të jetë kjo), le të jetë buffered parë. Filmi tregon pjesë thelbësore për Rubinstein dhe Abramoff.
  Shkon shpejt aq shpesh vënë në pauzë.
  Ekziston gjithashtu një lidhje midis Demmink dhe lejimit të një kompanie izraelite për të siguruar siguri për Schiphol (brekë).

  • Adele van der Plas nuk del mirë në fund të videos. Thelbi i bukës së bukës tani është shumë i dyshimtë.
   Herman Pieter Bakker Schut ishte gjithashtu me Minerva, ashtu si Demmink.
   A do të marrë edhe Demmink një pjesë prej dy miliardë?

   • versionin e tubit!

 8. Ndërkohë, Micha merr lopë të vjetra nga hendeku, por ai nuk mund të notojë.

 9. DEMER AIRPORT SCAM
  Radio Amerika e Lirë (valë e shkurtër, 5.065 MHz) Tom Valentine dhe Stew Webb
  Tetor 6, 1994
  http://doubleuoglobe.com/vol2/cn2-71.html

  Meyer Blinder, Penny Stock King, vdes në 82
  Nga DOUGLAS MARTIN
  Publikuar: Mars 4, 2004
  http://www.nytimes.com/2004/03/04/business/meyer-blinder-penny-stock-king-dies-at-82.html

  Gazetari që u arrestua për hetimin e një jetimore të pedofilëve
  Nga Camille Standings Shkurt 27 2013
  http://www.vice.com/read/the-journalist-who-was-banned-from-investigating-jerseys-child-abuse

 10. DEMMINK (PEDO) GATE - TË GJITHA LIDHJE OPOZION TË KONTROLLUAR!
  Ngarkuar: Prill 3, 2014 (232 MB)
  http://www2.crashrecovery.org/daily/04.04.2014/DEMMINK-PEDO-GATE-ALL-SIDES-CONTROLLED-OPPOSITION.flv

 11. Mesazhi nga Johan Oldenkamp i cili duket se nuk mund të krijojë një hyrje:

  "Do ta vlerësoja nëse e vendosni këtë link në faqen tuaj diku. De Demmink Doofpot krijon biznese të mëdha: "

  http://www.pateo.nl/Links/nieuws.htm

  në artikullin Johan përmend datën e djegies origjinale të 31 në mars. Kjo duhet të jetë 1 prill. Henk Krol më pas e shtyu kremimin spontanisht në Pauw & Witteman të enjten 3 prill.

 12. E pra, Micha Kat prandaj ka konfirmuar në Radio Kufi sonte se Abramoff ishte i përfshirë në Demmink Campaign nga Amerika. Më vjen mirë që ai nuk gënjen për të paktën.

  Tani mund të jetë që Kat nuk ka lexuar se Abramoff akuzohet për organizimin e unazave të seksit për qëllime shantazhi. Në këtë rast, Micha:

  http://www.tomflocco.com/fs/AbramoffSexSpyRing.htm

  Nëse këto gjëra kanë të drejtë, Abramoff është një trafikant i zakonshëm njerëzor. Organizimi i fëmijëve për t'i lënë ata të abuzohen nga pervertit, sa i sëmurë ju doni që ata të jenë? Dhe ne duhet të besojmë se Abramoff tani po lufton papritur kundër trafikimit të fëmijëve? Unë nuk përjashtoj asgjë, por që duket ma shumë naive për mua.

  Pse Poot krijon kontakte me një figurë me hije si Abramoff në luftën kundër Demmink?

  Demmink është akuzuar se ka rregulluar fëmijët për t'i abuzuar vetë.

  Abramoff akuzohet për rregullimin e fëmijëve për qëllimin e abuzimit dhe më pas shantazhimin e abuzuesit.

  Ky i fundit, gjej paksa më të sëmurë dhe nauzeues që të jem i sinqertë, po të ishte vërtet.

  Por jo nëse këmbë aq shumë duke luftuar pedofilinë apo më shumë magjeps atë, sigurisht, jo edhe në qoftë se ai është në bast tregtare e fëmijëve të luftuar kundër një shteti që mbron një abuzuesin fëmijë.

 13. foto e vështirë për pjesën tjetër të Abramofit,
  në qoftë se ju shkoni në googled 'images jack abramoff' (ose fotot)
  ne gjithashtu gjejmë fotografi më pak të qëndrueshme.
  Lojtari i fazës Abramoff mund të duket shumë i penduar.
  Ai kishte vetëm vite 3.5 në vend të viteve 10 dhe se 10 ishte shumë pak sipas të gjithë.

  • Abramoff ende kishte për t'u ulur në 2016

 14. Përsëri në qendër të vëmendjes në Cat.
  Micha thotë se Jack Abramoff ishte bashkangjitur në një firmë të caktuar ligjore (Greenberg Traurig) e cila ishte krejtësisht e gabuar.
  Kjo është ajo që Micha pranon!
  Tjetra, Micha thotë se e di se Jack Abramoff nuk është pjesë e "gozhdës së ndryshkur".
  Micah pastaj kundërshton veten e tij përsëri kundër duke deklaruar se njerëzit të cilët "gozhdë ndryshkur" kanë zhvilluar (Robert Rubinstein dhe Ben Ottens) vetë Jack Abramoff kanë ingehuurd.In sytë e mi ti je pjesë e atij ndryshkur stichting.Rubinstein dhe do Ottens kanë bërë që të le Jack Abramoff lobimin e tyre në Dhomën e përfaqësuesve në Uashington për të marrë sa senatorët duan të shohin këtë çështje Joris Demmink.

  Kjo çoi pastaj të fitojë gjithë aferën Demmink në axhendën e komiteti i Helsinkit, të cilat ne mund të shohim seancën në internet.
  Çfarë Micha nuk është më tej tha se vetë Joris Demmink është anëtar i atij Komiteti të Helsinkit.
  Për më tepër, Komiteti i Helsinkit është një OJQ e financuar nga organizata joqeveritare Rothschild.
  A e ndjeni tashmë atë kur shkruaj Rothsçajlldin?
  Janë macet që gjykojnë mishin e tyre, lexuesit vigjilentë.

  Micha ka fiksuar veten dhe për këtë arsye ai nuk është një gazetar i besueshëm.
  Micha mund të vënë veten në përputhje të hoernalisten sepse vetëm ai 90% vërteta shkruan se ai kishte për të shkruar 100% vërtetën.
  Vetëm atëherë jeni një gazetar i pavarur.

 15. Mos bini karrige tuaj!

  MICAH LEAVE nesër për një udhëtim të veçantë dhe unike në fund të BOTË siç e njohim ne të analizuar për të mposhtur dhe interpretimit për lexuesit e kësaj faqeje * Ky turne është fundi i ROLI Mikahut si profet.
  http://www.klokkenluideronline.is/2014/06/morgen-michas-project-end-of-the-world/

  Do të ketë shumë profetë të rremë që do të mashtrojnë shumë. (Mateu 24: 11)

 16. Ich und Ich - Stark

 17. Run përshtatet lumenjve, të drejtuar përshtatet të gjithë dritën.
  Të ndjehen të rrëzuar dhe duke djegur, derisa të gjitha të përplasen.
  Grevë një ndeshje ndez zjarrin, duke ndriçuar qiellin.
  Ndërsa të gjitha vijnë poshtë përsëri.
  Ndërsa të gjitha vijnë poshtë përsëri.
  Si të gjitha zbret përsëri, në tingull.

  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë
  A mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje.
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi.
  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë
  A mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje.
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi

  Dëgjo zërat që na rrethojnë, dëgjoje që bërtitnin.
  Do të qajmë për mëshirë, do të qajmë me zë të lartë.
  Burn urat në qytetin tonë deri në pikën ku mbytemi.
  Ndërsa të gjitha vijnë poshtë përsëri.
  Ndërsa të gjitha vijnë poshtë përsëri.
  Si të gjitha zbret përsëri, në tingull.

  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë.
  A mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje.
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi.
  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë.
  A mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje.
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi.

  Ne po kthehemi në shtëpi, po kthehemi në shtëpi
  ne po kthehemi në shtëpi, po kthehemi në shtëpi

  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë.
  A mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi.
  Zhurma e erës po pëshpëriton në kokë
  mund ta ndjeni se po kthehesh?
  Nëpërmjet ngrohtësisë, përmes të ftohtit, vazhdo derisa të jemi atje.
  Tani po kthehemi në shtëpi, tani po kthehemi në shtëpi

 18. Jack Abromoff
  Më pak se një javë para 9 / 11 disa nga 'patsies' rrëmbyes, përfshirë Atta, u hipën në një Boat Casino Sun Cruz në Florida. Askush nuk e di pse, dhe kurrë nuk është hetuar.
  Jack Abramoff: zotëronte këto anije kazinoje. Një çifut sionist, ai argëtonte ataket arabe në jahtin e tij. Abramoff ishte i brendshëm i Administratës Bush me Ekipin Këshillimor të Tranzicionit të caktuar në Departamentin e Brendshëm në 2001.

  Abramoff është një lobist penal i dënuar, i cili është një figurë qendrore në një bollëk skandalesh politike, mashtrimesh dhe mashtrimesh të tjera. Ai aktualisht po kryen një mandat pesëvjeçar për mashtrim, komplot dhe evazion fiskal. Ai gjithashtu kishte paranjohjen e Luftes sioniste te projektuar ne Irak.

  https://wikispooks.com/wiki/9/11:Israel_did_it

  Asnjëherë mos besoni një zionist me buzëqeshjen e tyre hipokrite.
  Ata janë djemtë e Satanait dhe mut mallkuar 7 në pantallona të tyre nga frika se ata do të demasked.

GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër