Pages Menu Navigation

Autoriteti i pyetjeve Mendoni për veten tuaj

GOOGLE AD

Rutgers WPF menaxhon pornografinë e fëmijëve Brongersma

Rutgers WPF menaxhon pornografinë e fëmijëve Brongersma

Nga pedofili famëkeq Marthijn Uittenboogaard (shoqata e pedofilëve themelues Martijn), i cili përgjigjur në blogun tim, kam marrë informacionin e dobishëm se fondacioni WPF Rutgers pornografinë e fëmijëve të Edward Brongersma administron. Pak konfuze, sepse sipas të dhënave të mia, OM kishte skedarët e Brongersma mbi të FWOS (ish IISH). WPF Rutgers rekomandohet gjithashtu nga GGD. Lexoni për këtë ky artikull. Në fakt, "qeverisja" seksuale nga lindja rekomandohet nga qeveria.

IHLIAKam marrë gjithashtu një përgjigje nga pedofili

: "Homodok (sot IHLIA ) gjithashtu ka pornografinë e fëmijëve në arkivin e saj. Materiali që gënjeu me fermerin e purove dhe tani nganjëherë shihet nga një gazetar."Unë jam kurioz të shoh se cili gazetar vjen rregullisht për të parë.

Rastësisht, supozoj se një pedofil nuk ndihet i diskriminuar kur e përdor këtë fjalë 'pedofil'. Dikush mund të më quajë edhe 'heteroseksual' Martin Vrijland pa u ndier i diskriminuar.

Pedofili Marthijn Uittenbogaard gjithashtu ka një faqe interneti. Ndërsa jam në ky artikull kanë shpjeguar mirë, ju keni një pedofil në fakt luajnë të ketë pornografisë së fëmijëve në posedim tuaj, kur ju kanë krijuar një bazë për këtë. Pra, lexoni me kujdes këtë artikull.

Ky Marthijn Uittenbogaard (ose do të thotë Martijn) gjithashtu ka një faqe interneti interesante: Seksencyclopedie.nl Ju mund të gjeni informacione që janë të lidhura me seksin nën të gjitha llojet e letrave. Për shembull, nën shkronjën 'k' do të gjeni:

fëmijëri

Ky është sigurisht një informacion shumë i dobishëm. Nëse shfletoni në këtë mënyrë, do të hasni tekste interesante në enciklopedinë seksuale.

fëmijëria 2

deklaratë

Dëshiroj të falënderoj Marthijn Uittenbogaard për informacionin e dhënë. Atëherë unë do të tregoj për shpifje dhe gjoja nxitje "pedofilët urrejtjes 'dhe kryevepre dritaret në këtë artikull. Marthijn thotë: "Dënohet të nxisë urrejtjen. Vendosja e një fotografi të shtëpisë së dikujt dhe dhënia e sugjerimeve për dritaret e hedhura është thjesht sjellje e drejtë ekstreme."

Unë kam reaguar ndaj kësaj: "Dhe ku midis linjave ju shihni A e shihni se unë inkurajoj hedhjen në dritare? Kur flas për pemët që mbrojnë dritaret, unë kam për qëllim mbrojtjen kundër shikimit brenda. Mendoj se ju mendoni se ndjeni një ndjenjë të kërcënuar nga kërcënimi.

Dhe pse nuk mund të postoj një fotografi që vjen vetëm nga Google Streetview? A nxit edhe Google Streetview urrejtje? Vetë FWOS e vendos adresën në internet dhe Google Streetview paraqet imazhe.

A është ky një shembull i asaj se ku vijnë rolet e dyshuara të viktimave të pedofilëve? Filloj të kuptoj se diskriminimi ndihet më mirë?"

marthijn2Ndihem Marthijn shprehur Drill Gaard ky koment nxit urrejtjen nga lëvizja pedofil ndaj personit tim. Unë dua të respektohem si një heteroseksual, nëse trajtimi i barabartë i njeriut dhe nuk janë akuzuar për nxitje për urrejtje. Prandaj unë do të raportoj sa më shpejt që të jetë e mundur për shkak të shpifjes dhe nxitjes ndaj urrejtjes ndaj personit tim.

Op wtf.nl Unë gjithashtu gjej këtë për Marthijn: "Themeluesi Marthijn nuk është i vetëdijshëm për ndonjë dëm. në faqen e tij të internetit ai thotë: Ka një intimitet të dëshirueshëm dhe të padëshiruar. Gjithkush e di këtë. Ulur me një fëmijë nuk ka asgjë të keqe me të, thotë Uittenbogaard: Fëmija është në vetvete. Por ... ndoshta mund të jesh pranë tij. "

Të gjitha aksionet 1
468 ad

Nuk ka komente

Trackbacks / Pingbacks

  1. GGD kërkon të rinj nga 13 pyetje të hollësishme në lidhje me marrëdhëniet seksuale Martin Vrijland - [...] për të dhënë. Dhe se Rutgers WPF është e njëjta bazë që ka sasi të mëdha të pornografisë së fëmijëve në menaxhimin e saj në të cilën ...
GOOGLE AD

Duke vazhduar të përdorni faqen, ju pranoni përdorimin e cookies. Meer informatie

Cilësimet e cookie në këtë faqe interneti janë të vendosur për të "lejuar cookies" për t'ju dhënë mundësinë më të mirë të shfletimit të mundshëm. Nëse vazhdoni të përdorni këtë faqe pa ndryshuar cilësimet tuaja të cookie-t ose klikoni mbi "Prano" më poshtë, atëherë pajtoheni me këto cilësime.

afër